درباره تداوم هستی

شرکت کارگزاری رسمی تداوم هستی با کسب مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران با کد 18 در سال 1372 بطور رسمی فعالیت خود را آغاز نموده است . این کارگزاری با بکارگیری از مشاورین مجرب بیمه ای و طراحی انواع سیستم های تخصصی خدمات بیمه ای برای اشخاص حقیقی و حقوقی ، آماده عقد تفاهم نامه و ارائه مشاوره به صاحبان صنایع و شرکتهای خدماتی و اشخاص حقیقی و حقوقی می باشد. کارگزاری تداوم هستی از آغاز تاکنون در حوزه ارائه خدمات به اشخاص حقیقی اعم از بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری ، آتش سوزی ، مسئولیت ، خودرو ، درمان گروهی ، درمان انفرادی و درمان مسافرتی به بیش از 000ر30 نفر ارائه خدمت نموده است. همچنین این شرکت در حوزه اشخاص حقوقی نیز در رشته های عمر و درمان و درمان مسافرتی و رشته های خاص به بیش از 100 مجموعه خصوصی و دولتی ارائه خدمات نموده است. کارگزاری تداوم هستی ضلع سوم مثلث هلدینگ کمک رسان می باشد و با ارائه مشاوره و خدمت به 000ر38 نفر بیمه شده در رشته درمان انفرادی بیشترین تعداد بیمه شده را در این رشته در سراسر کشور را دارا می باشد.

باعنایت به اینکه کارگزاری ها نماینده بیمه گذاران می باشند ، همه تلاش مجموعه تداوم هستی طراحی و تهیه پکیج های مناسب بیمه ای همسو با نیاز بیمه گذاران و مشتریان می باشد. در این راستا مدیریت بازارسازی و طراحی محصول ، ویژه مشتریان ایجاد شده است که آماده مشاوره و طراحی و باندل کردن نیازهای بیمه ای شما می باشد. ذیلا نمونه هایی از امور بیمه ای انجام شده اشاره می گردد: 1- مشاوره و مجری بیمه نامه های سفارتخانه های سوئد ، هلند و فرانسه 2- مشاوره و مجری بیمه نامه های مراکز صنعتی شرکتهای فولاد نورد ساختمانی و صنعتی یزد ، فولاد اردکان ، شرکت یونیلیور ایران ، درخشان تهران ، مرکب ایران ، چینی خزر و آب پردازان بهار و ...3- مشاوره ومجری بیمه نامه های بیش از 38000 فقره درمان انفرادی 4- مشاوره و مجری بیش از 150 فقره بیمه نامه عمر وسرمایه گذاری 5- مشاوره و مجری 5000 بیمه نامه خودرو 6- مشاوره و مجری بیمه نامه های مسافرتی سالانه برای 7 هزار نفر مسافر عازم خارج از کشور و حداقل 500 نفر مسافر عازم به داخل کشور ( اتباع خارجی)

ماموریت ما

بهترین سرویس به مشتریان، ماموریت اصلی ماست

ما بعنوان کارگزار متعهد شده ایم با درک نیازمندیهای مشتریانمان و ارزیابی ریسک های ناشی از فعالیت ها و مخاطرات روزمره زندگی، تمام منابع ، دانش و ارتباطات خود را بکار گیریم و حفظ منافع مشتریان و ایجاد رضایت حداکثری را هدف نهایی خود قرار دهیم.

چشم انداز

چشم انداز ما آرامش شماست

میخواهیم کارگزاری صادق ، خلاق و دگر اندیش در زمینه مشاوره و اجرای امور بیمه ای شما با تمرکز به دستیابی به رضایت حداکثری مشتریانمان باشیم.

استراتژی

استراتژی ما بر چه اصولی استوار است؟

 • عملیات

  افزایش کیفیت بیمه نامه ها به جهت تطابق با نیاز مشتریان و رعایت حداقل زمان در اجرای صدور بیمه نامه توسط شرکت بیمه با حفظ کیفیت بیمه نامه صادر شده .
  بهبود کیفیت خسارت دهی با پیگیری مداوم جهت تسریع در پرداخت و حفظ حقوق مشتری
  اطلاع رسانی به موقع جهت تمدید بیمه نامه ها بوسیله سیستم پیامک و همچنین تماس تلفنی با بیمه گذار

 • مشتریان

  بررسی نوع فعالیت مشتریان و مشاوره در راستای محصولات باندل شده و تهیه پکیچ مناسب ایشان از شرکتهای بیمه.

چرا ما؟

چرا ما انتخاب هوشمندانه مشتریانمان هستیم؟

 • تجربه ای بالغ بر 26 سال در صنعت بیمه
 • صداقت در ارائه مشاوره و تهیه بیمه نامه ها متناسب با ریسکهای مشتریان
 • سرعت توام با دقت در اجرای بیمه نامه های مورد درخواست بیمه گذاران
 • نیازسنجی واقعی مشتری و راهنمایی صادقانه همراه با ارائه راه حل مناسب درخصوص موارد ویژه
 • ارتباطات گسترده و سازنده با سازمانهای بیمه ای در قالب قوانین و مقررات صنعت بیمه
 • بهره مندی از مشاورین توانمند در حوزه شناخت نیازهای مشتریان و درنتیجه اجرای بیمه نامه متناسب با نیاز بیمه گذار

اهداف ما

 • مشتری مداری همواره حق با مشتری است
 • شناخت ریسک وظیفه ما شناسایی ریسک های بالقوه و مدیریت آن است
 • ارائه سرویس ویژه سرویس سریع و بدون دغدغه به مشتریان