ما بعنوان کارگزار متعهد شده ایم با درک نیازمندیهای مشتریانمان و ارزیابی ریسک های ناشی از فعالیت ها و مخاطرات روزمره زندگی، تمام منابع ، دانش و ارتباطات خود را بکار گیریم و حفظ منافع مشتریان و ایجاد رضایت حداکثری را هدف نهایی خود قرار دهیم.

بیمه آتش سوزی

بیمه ای است که به موجب آن بیمه گر تعهد می نماید در قبال دریافت حق بیمه از بیمه گذار ، چنانچه در اثر وقوع آتش سوزی و سایر خطرات موضوع بیمه ، به اموال و داراییهای و درکل موارد بیمه شده در بیمه نامه خسارتی وارد گردد را جبران نماید.

بیمه باربری

بیمه باربری یا حمل و نقل کالا ، بیمه ای است که به موجب آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گذار دریافت می کند متعهد می شود چنانچه در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطر های موضوع بیمه ، کالا تلف شده یا دچار خسارت گردد و یا بیمه گذار متحمل هزینه مالی شود ، زیان وارده را جبران نماید.

مسئولیت

بخشی از سیستم بیمه های عمومی است که بطور مستقیم در تنظیم روابط اجتماعی افراد جامعه و شناخت افراد از حقوق و مسئولیتهای یکدیگر و تامین امنیت حرفه ای مشاغل و فعالیت ها ، تاثیر گذار است و به فراخور نوع روابط بین افراد نوع مسئولیت ایشان تعریف می گردد.

درمان

یکی از انواع بیمه های تاثیرگذار در شرایط کنونی جوامع انسانی بیمه نامه درمان تکمیلی می باشد و باتوجه به اینکه انسان همواره در معرض خطر بیماریها و حوادث گوناگون قرار دارد که به جهت آن متقبل هزینه های سنگین پزشکی می شود بیمه نامه درمان به جهت جبران این موارد طراحی شده است.

بیمه حوادث

وقوع یک حادثه ممکن است منجر به فوت ، نقص عضو و یا از کارافتادگی افرد شده یا هزینه های درمانی را به آنها تحمیل نماید. در ضمن این احتمال وجود دارد که فرد برای مدتی توانایی انجام فعالیت های شغلی خود را از دست بدهد و یا در مراکز در مانی بستری شود ، بیمه نامه حادثه برای پوشش هزینه ناشی از موارد بیان شده طراحی شده است و زیرشاخه بیمه نامه های زندگی می باشد.

بیمه اشخاص ثالث خودرو

بیمه شخص ثالث در واقع نوع بیمه مسئولیت است که خسارات مالی یا بدنی ناشی از وقوع حادثه که مسبب آن وسائط نقلیه موتوری (اتومبیل سواری ، بارکش یا موتورسیکلت) می باشد را منطبق بر قوانین بیمه شخص ثالث جبران می نماید( این بیمه نامه اجباری است)

بیمه بدنه خودرو

بیمه بدنه خودرو جزو بیمه های اختیاری است که زیرشاخه رشته های اموال دسته بندی می گردد. خسارات ناشی از حادثه که برای خودرو و متعلقات آن طبق قوانین بیمه حادث میشود را پرداخت می نماید.

بیمه درمان مسافرتی

سفر در کنار جذابیت و لذت های آن همیشه شامل مخاطراتی نیز می باشد و درصورتیکه افراد به هر دلیلی از قبیل علاقه به سفر یا سفرهای کاری از این رویداد هیجان انگیز برخوردار می شوند می بایست خود را در قبال خطرات آن بیمه نمایند. ریسکهایی از قبیل کنسل شدن پرواز تا بروز بیماری یا دعوای حقوقی در کشور مقصد ، بیمه نامه مسافرتی دقیقا برای پوشش موارد مذکور طراحی شده است.

بیمه مهندسی

بیمه های مهندسی زیرمجموعه بیمه های اموال می باشد که در این بیمه نامه خسارات فیزیکی غیرقابل پیش بینی ناشی از حوادث در پروژه های در حال احداث و یا سازه های وتاسیسات و یا ماشین آلات و تجهیزات در حال بهره برداری تحت پوشش قرار می گیرد و تابع کلوزهای بین المللی است.

بیمه های عمر

بیمه های عمر یکی از انواع بیمه های زندگی می باشد که علاوه بر پوششه هایی برای زمان حیات ، پوشش هایی مخصوص در مقابل خطر فوت نیز دارد و شخص بیمه گذار می تواند با پرداخت مبلغی بعنوان حق بیمه و انتخاب پوشش های مورد نظر ، بیمه عمر مناسب خود را از شرکت بیمه تهیه کند.

بیمه های خاص

این نوع بیمه نامه ها برا ی پوشش ریسک هایی است که در قالب سایر رشته های بیمه ای بیمه نمی شود و یا ریسک جدیدی است و طراحی بیمه نامه متناسب با آن ریسک لازم است و می تواند شامل پوشش دهی به خسارات مالی ، جانی یا خسارات مربوط به اشخاص ثالث باشد.

چرا ما را انتخاب کنید ؟

  • تجربه ای بالغ بر 26 سال در صنعت بیمه
  • صداقت در ارائه مشاوره و تهیه بیمه نامه ها متناسب با ریسکهای مشتریان
  • نیازسنجی واقعی مشتری و راهنمایی صادقانه همراه با ارائه راه حل مناسب درخصوص موارد ویژه
  • ارتباطات گسترده و سازنده با سازمانهای بیمه ای در قالب قوانین و مقررات صنعت بیمه
  • بهره مندی از مشاورین توانمند در حوزه شناخت نیازهای مشتریان و درنتیجه اجرای بیمه نامه متناسب با نیاز بیمه گذار

با شماره 982188648560+ همین حالا با ما تماس بگیرید.

ما همواره از ارتباط مشتریانمان استقبال میکنیم

اطلاعات تماس ما